ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
ВершкиКрем дуже легкий, більше схожий на сироватку. Після його використання вам захочеться нанести щось інше, бо він не забезпечує достатнього зволоження. Мені більше сподобався крем з чорним равлЧитати далі
Чудовий крем-гельКрем-гель відмінний. Я вперше отримав його як зразок, і я відчуваю і бачу ефект від нього навіть після 1 використання, тому я вирішив купити продукт. Хоч і дорого, але моїй шкірі підходить. Читати далі
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу