ПінаЯ дуже рекомендую цю пінку, вона чудово очищає. Це мій другий продукт. Він обов'язковий до використання, і після нього моє обличчя стає м'яким і гладеньким.
ВершкиКрем дуже легкий, більше схожий на сироватку. Після його використання вам захочеться нанести щось інше, бо він не забезпечує достатнього зволоження. Мені більше сподобався крем з чорним равлЧитати далі
ПінаЯ дуже рекомендую цю пінку, вона чудово очищає. Це мій другий продукт. Він обов'язковий до використання, і після нього моє обличчя стає м'яким і гладеньким.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу