ВершкиКрем дуже легкий, більше схожий на сироватку. Після його використання вам захочеться нанести щось інше, бо він не забезпечує достатнього зволоження. Мені більше сподобався крем з чорним равлЧитати далі
БілийЦе, мабуть, моя третя упаковка, не думаю, що вона найкраща на ринку, але я використовую її, бо вона трохи освітлює акне. Тож, якщо хтось не хоче щось відбілююче, я не рекомендую її, але вонаЧитати далі