ТонерЯ наношу кілька шарів і даю йому висохнути. Завдяки своїй водянистій консистенції він легко вбирається і не залишає липкого сліду на шкірі. Має дуже приємний аромат і ефект, підходить як дляЧитати далі
ВершкиКрем дуже легкий, більше схожий на сироватку. Після його використання вам захочеться нанести щось інше, бо він не забезпечує достатнього зволоження. Мені більше сподобався крем з чорним равлЧитати далі
ТонерЯ наношу кілька шарів і даю йому висохнути. Завдяки своїй водянистій консистенції він легко вбирається і не залишає липкого сліду на шкірі. Має дуже приємний аромат і ефект, підходить як дляЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу