Я щиро рекомендую це.Я користуюся цією пінкою вже рік і дуже нею задоволена. Вона чудово очищає шкіру, не сушить її і дуже ніжна. Вона також не має ароматизаторів, що для мене є великим плюсом. Я ще не використаЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу