Світло-кремовийЗагалом я задоволена цим кремом, він легкий і ідеально підходить для теплого клімату, має інтенсивний аромат, хоча він освіжає, але я віддаю перевагу кремам без запаху або з ніжним ароматом.Читати далі
Дуже хороший тонік для догляду за шкірою.Я купила його вперше. Користуюся ним уже тиждень і не помітила жодних негативних ефектів. Чудово освіжає та очищає. Сподіваюся, не розчаруюся 🫶
Ksisters – це магазин, де можна відчути неповЧитати далі
Світло-кремовийЗагалом я задоволена цим кремом, він легкий і ідеально підходить для теплого клімату, має інтенсивний аромат, хоча він освіжає, але я віддаю перевагу кремам без запаху або з ніжним ароматом.Читати далі
Дуже хороший тонік для догляду за шкірою.Я купила його вперше. Користуюся ним уже тиждень і не помітила жодних негативних ефектів. Чудово освіжає та очищає. Сподіваюся, не розчаруюся 🫶
Ksisters – це магазин, де можна відчути неповЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу