Гарна сироваткаНіжна сироватка. Мені здається, що моя шкіра вже не така червона, тому, мабуть, вона добре спрацювала :) 3 крапель точно достатньо, щоб розподілити по всьому обличчю. Швидко вбирається. ДужеЧитати далі
Гарна сироваткаНіжна сироватка. Мені здається, що моя шкіра вже не така червона, тому, мабуть, вона добре спрацювала :) 3 крапель точно достатньо, щоб розподілити по всьому обличчю. Швидко вбирається. ДужеЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу