Я дуже рекомендую це!Найкращий зволожувальний крем, яким я коли-небудь користувалася. Він легкий та зволожуючий, і добре підходить під макіяж. Це моя друга пляшечка.
Дуже крутоОлія календули чудово знімає макіяж та SPF — вона добре розчиняє все, і після змивання шкіра не відчуває стягнутості чи подразнення. Вона має легку консистенцію, добре емульгує та залишає шкЧитати далі
Я дуже рекомендую це!Найкращий зволожувальний крем, яким я коли-небудь користувалася. Він легкий та зволожуючий, і добре підходить під макіяж. Це моя друга пляшечка.
Дуже крутоОлія календули чудово знімає макіяж та SPF — вона добре розчиняє все, і після змивання шкіра не відчуває стягнутості чи подразнення. Вона має легку консистенцію, добре емульгує та залишає шкЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу