Дуже гарний крем!Купувала цей крем вперше і він мені дуже сподобався! (Прикріплене фото повністю використаної баночки тому доказ 😁). Він має чудовий склад , приємну не рідку, але й не густу кремову структурЧитати далі
Гарний туман🥰Я шукала тонік у формі спрею, щоб брати його з собою в дорогу. Я обрала цей UIQ Mist. Він має гарний спрей, приємний аромат і швидко вбирається. Я отримала багато пробників і дуже ним задовоЧитати далі
Дуже гарний крем!Купувала цей крем вперше і він мені дуже сподобався! (Прикріплене фото повністю використаної баночки тому доказ 😁). Він має чудовий склад , приємну не рідку, але й не густу кремову структурЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу