Насичений крем для очейУ мене чутлива шкіра навколо очей, часто суха від алергії. Цей крем заспокоює та зволожує. Він густий, тому достатньо невеликої кількості. Я дуже ним задоволена, бо він заспокоює стягнутістьЧитати далі
Чудово підходить для жирної шкіриУ мене дуже жирна шкіра, і з усіх кремів, які я тестувала під макіяж, цей мені підходить найкраще. Я вже використала близько трьох тюбиків. Він не обтяжує мене тональним кремом, що зі мною чЧитати далі
Сироватка для обличчя Niacinamide 10% + TXA 4% SerumЦя сироватка приємно мене здивувала. Вона має легку, приємну консистенцію, швидко вбирається та добре діє як вранці, так і ввечері. Після регулярного використання я помітила більш рівний тонЧитати далі
Ця сироватка справді працює! Сироватка Clean-Up Vitamin C+Ця сироватка справді працює! Знебарвлення та сліди від акне поступово зникають. Сироватка не має ароматизаторів та має легку консистенцію. Рекомендую її.
🤎Це чудовий продукт 😍 Після вмивання моя шкіра чиста, гладенька та м’яка, без відчуття стягнутості. Пудра ніжно очищає пори та добре діє навіть на чутливу шкіру. Після кількох використань я Читати далі
Дуже гарний крем!Купувала цей крем вперше і він мені дуже сподобався! (Прикріплене фото повністю використаної баночки тому доказ 😁). Він має чудовий склад , приємну не рідку, але й не густу кремову структурЧитати далі
Супер!У мене жирна шкіра, схильна до акне, яка легко закупорюється. Після двох тижнів використання цієї сироватки щоранку стан моєї шкіри покращився. Вона стала сяючою, рівномірнішого тону і пересЧитати далі
Чудовий продуктОбов’язково замовлю ще раз – результати видно досить швидко, шкіра м’яка та рівного тону. Сама сироватка має консистенцію щось середнє між водою та гелем – вона швидко вбирається і не залишаЧитати далі
Найкраще на даний момент в мої 35!Найкраще на даний момент в мої 35! З перших днів можливо результату і не видно, але на серединці баночки зрозуміла що шкіра стала плотніша і менше реагує на зовнішні подразники, однотонна шкЧитати далі
Насичений крем для очейУ мене чутлива шкіра навколо очей, часто суха від алергії. Цей крем заспокоює та зволожує. Він густий, тому достатньо невеликої кількості. Я дуже ним задоволена, бо він заспокоює стягнутістьЧитати далі
Чудово підходить для жирної шкіриУ мене дуже жирна шкіра, і з усіх кремів, які я тестувала під макіяж, цей мені підходить найкраще. Я вже використала близько трьох тюбиків. Він не обтяжує мене тональним кремом, що зі мною чЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу