Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 11
Widziałam kilka dość negatywnych recenzji, ale każdy ma inne włosy! Dla mnie ten produkt jest bardzo dobry. Mam kręcone, ale bardzo cienkie i przerzedzające się włosy z powodu przewlekłych chorób i problemów hormonalnych. Mam 31 lat i pięknie pachnie, a dzięki zawartości kofeiny w środku czuję delikatne mrowienie. Jest świetny, a po umyciu włosy nie były tak splątane jak zwykle. U mnie sprawdził się świetnie.
Strasznie swędzi mnie skóra głowy. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu z żadnym szamponem.
W ogóle nie lubię tego szamponu. Po pierwszym myciu moje włosy były jak w rozsypce – bardzo nieprzyjemne w dotyku i niezwykle trudne do rozczesania. Włosy sprawiały wrażenie wciąż mokrych, dziwnie gumowatych i miałam wrażenie, jakbym nie myła włosów, mimo że dokładnie spłukałam szampon. Osobiście nie polecam.
Używałam już wcześniej szamponu Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom, ale ta wersja spodobała mi się jeszcze bardziej. Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy, włosy pozostają świeże dłużej po umyciu i wyglądają lekko. Zapach Cherry Blossom jest bardzo przyjemny i delikatny. Świetny wybór do codziennego stosowania.
Kiedy przeprowadziłam się do Niemiec, zmagałam się z problemem wypadania włosów, postanowiłam z tym walczyć, zaczęłam szukać szamponów i wybrałam ten, używałam różnych szamponów, w tym Redken, ale ten jest po prostu niesamowity, moje włosy zaczęły wypadać mniej i rosnąć aktywniej, polecam go
Niestety, u mnie się nie sprawdził – trudno go było zmyć, a włosy po umyciu były przetłuszczone. Spełnił jednak obietnicę zapachu i zmniejszenia wypadania włosów.
Piszę tę recenzję po 2 tygodniach i wielokrotnym stosowaniu. Jestem zadowolona z produktu! Mam problemy z łupieżem i często go mam po różnych markach, ale jak dotąd ten wydaje się być dla mnie odpowiedni. Polecam.
Użyłam go jak dotąd tylko raz, zapach jest cudowny. Włosy po umyciu były przyjemne w dotyku, myślę, że będzie im pasował, bo moje cienkie fale pozostały ładne, a skóra głowy nie swędziała (musiałam zmienić poprzedni szampon z powodu swędzenia).
Cudownie pachnie i uwielbiam jego działanie
Wypróbowałam coś nowego, używam już od miesiąca, a włosy są miękkie i łatwiejsze do rozczesania 🫶
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.