Інсульт!Чудовий крем за низьку ціну <3 Це моє останнє відкриття. Він дуже комфортний, не відчувається кремового шару – лише ніжна шовковиста м’якість шкіри. Залишає природний атласний блиск без ефекЧитати далі
ДобреЯ пишу це після того, як закінчила всю упаковку. Він легкий, без жодних ароматизаторів, не надто жирний, трохи гелевий, добре вбирається. У мене дуже суха шкіра, тому для мого типу шкіри цьоЧитати далі
Чудовий зволожувальний кремДуже хороший зволожувальний крем, який не залишає відчуття стягнутості шкіри. Він не залишає липкого блиску після нанесення. Я давно шукала такий крем.
Дуже гарна сироваткаСироватка з молочною консистенцією, легко вбирається, не липне, у поєднанні з кремом супер зволожує, швидко вбирається, залишає шкіру приємно зволоженою
Інсульт!Чудовий крем за низьку ціну <3 Це моє останнє відкриття. Він дуже комфортний, не відчувається кремового шару – лише ніжна шовковиста м’якість шкіри. Залишає природний атласний блиск без ефекЧитати далі