ДобреЯ пишу це після того, як закінчила всю упаковку. Він легкий, без жодних ароматизаторів, не надто жирний, трохи гелевий, добре вбирається. У мене дуже суха шкіра, тому для мого типу шкіри цьоЧитати далі
Чудовий зволожувальний кремДуже хороший зволожувальний крем, який не залишає відчуття стягнутості шкіри. Він не залишає липкого блиску після нанесення. Я давно шукала такий крем.
ДобреЯ пишу це після того, як закінчила всю упаковку. Він легкий, без жодних ароматизаторів, не надто жирний, трохи гелевий, добре вбирається. У мене дуже суха шкіра, тому для мого типу шкіри цьоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу