ДобреЯ пишу це після того, як закінчила всю упаковку. Він легкий, без жодних ароматизаторів, не надто жирний, трохи гелевий, добре вбирається. У мене дуже суха шкіра, тому для мого типу шкіри цьоЧитати далі
ДобреЯ пишу це після того, як закінчила всю упаковку. Він легкий, без жодних ароматизаторів, не надто жирний, трохи гелевий, добре вбирається. У мене дуже суха шкіра, тому для мого типу шкіри цьоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу