гараздКористувався приблизно 4-5 місяців. в комплекті із сироваткою тієї ж марки. Я залишилася дуже задоволена, шкіра вже не жирна, трохи гладенька, але зволожилася. Відчуття стягнутості після тонЧитати далі
Приємне зволоженняЦе дуже гарний тонік із приємним ароматом. Він дуже добре зволожує та швидко вбирається. Моя єдина претензія — це спосіб нанесення. Останнім часом я віддаю перевагу використанню тоніка-спрейЧитати далі
гараздКористувався приблизно 4-5 місяців. в комплекті із сироваткою тієї ж марки. Я залишилася дуже задоволена, шкіра вже не жирна, трохи гладенька, але зволожилася. Відчуття стягнутості після тонЧитати далі
Приємне зволоженняЦе дуже гарний тонік із приємним ароматом. Він дуже добре зволожує та швидко вбирається. Моя єдина претензія — це спосіб нанесення. Останнім часом я віддаю перевагу використанню тоніка-спрейЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу