Хороший, але трохи липкий У тоніка дуже хороший склад, що є величезним плюсом. Приємний аромат і водяниста, але все ще густа консистенція. У мене комбінована шкіра, вона липка на моїй шкірі та викликає блиск після наЧитати далі
Легкість і турботаЧудовий продукт! Він ніжний, але після струшування та нанесення зволожує, підтягує та живить шкіру. Його можна наносити кілька разів на день, і він працює. Шкіра відчувається трохи пружнішоюЧитати далі
ДобреМені подобається цей спрей, якщо я наношу його між сироваткою та кремом, але я помітила, що коли я залишаю його на перші 10 хвилин поверх макіяжу, моя шкіра виглядає гарно, але потім вона виЧитати далі
Улюблене Я зібрала майже всю упаковку, використовую її вранці та ввечері, і її вистачає надовго. Він ефективний, і найголовніше, не пече, хоча в мене чутлива шкіра. Не пересушує шкіру, навпаки, приємЧитати далі
Я рекомендуюДуже хороший продукт, але через кислоти його потрібно вводити у ваш догляд за шкірою поступово, щоб уникнути подразнення тощо.
Добре зменшує кількість висипань та почервоніння
рекомендую Мені дуже подобається цей тонік. У мене комбінована шкіра, але взимку я потребую додаткового зволоження та догляду. Цей тонер справляється на 100%. Тонер має велику місткість, але дуже ефектЧитати далі
Хороший, але трохи липкий У тоніка дуже хороший склад, що є величезним плюсом. Приємний аромат і водяниста, але все ще густа консистенція. У мене комбінована шкіра, вона липка на моїй шкірі та викликає блиск після наЧитати далі