Дуже хороший продуктТонік добре поглинається, не залишає липкості та ідеально готує шкіру до подальшого догляду. При регулярному використанні шкіра виглядає більш пружною, сяючою та менш втомленою.
Легкість і турботаЧудовий продукт! Він ніжний, але після струшування та нанесення зволожує, підтягує та живить шкіру. Його можна наносити кілька разів на день, і він працює. Шкіра відчувається трохи пружнішоюЧитати далі
ДобреМені подобається цей спрей, якщо я наношу його між сироваткою та кремом, але я помітила, що коли я залишаю його на перші 10 хвилин поверх макіяжу, моя шкіра виглядає гарно, але потім вона виЧитати далі
Дуже хороший продуктТонік добре поглинається, не залишає липкості та ідеально готує шкіру до подальшого догляду. При регулярному використанні шкіра виглядає більш пружною, сяючою та менш втомленою.