ТуманДуже приємний та ніжний. Чудово підходить під макіяж та для використання ввечері. Після нього моя шкіра зволожена та заспокоєна. Куплю його ще раз. Великий плюс у тому, що він випускається уЧитати далі
Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
ВідмінноЦього величезного флакона тоніка вистачає надовго. Він залишає вашу шкіру немов мочі вже після першого використання! Він чудово зволожує, залишає сяючий блиск і має приємний, злегка цитрусовЧитати далі
СуперРекомендую, добре зволожує і вже через кілька днів можна побачити різницю, кислота, яка є у складі, ідеально підходить для шкіри, схильної до акне, дуже рекомендую.
Дуже хороший тонік для догляду за шкірою.Я купила його вперше. Користуюся ним уже тиждень і не помітила жодних негативних ефектів. Чудово освіжає та очищає. Сподіваюся, не розчаруюся 🫶
Ksisters – це магазин, де можна відчути неповЧитати далі
Дивовижно!!Я дуже задоволена цими прокладками!!! І який цікавий колір 🫣👌. Вони чудово підходять для мене (у мене жирна шкіра) і мого сина (у нього акне)!!! Рекомендую!!!
Мені подобається 👍Мені цей тонік порекомендувала косметологиня. Я була здивована тим, наскільки цей тонік м'який. Трохи не очікувала його густовату консистенцію (не як водичка, а скоріше гелеподібна, мені це Читати далі