ТонерМені подобається в ньому все.
Консистенція... вона не надто водяниста, достатньо лише невеликої кількості, щоб поплескати.
Аромат ніжний, цитрусовий, що мені подобається.
Помітні зміни освітЧитати далі
Зволоження Шкіра обличчя стала більш зволоженою але не жирною . Використовую ще сиворотку цієї лінії. Сяйва шкіри особливого не помітила . Загалом рекомендую