ВідмінноЦього величезного флакона тоніка вистачає надовго. Він залишає вашу шкіру немов мочі вже після першого використання! Він чудово зволожує, залишає сяючий блиск і має приємний, злегка цитрусовЧитати далі
Дивовижно!!Я дуже задоволена цими прокладками!!! І який цікавий колір 🫣👌. Вони чудово підходять для мене (у мене жирна шкіра) і мого сина (у нього акне)!!! Рекомендую!!!
Мені подобається 👍Мені цей тонік порекомендувала косметологиня. Я була здивована тим, наскільки цей тонік м'який. Трохи не очікувала його густовату консистенцію (не як водичка, а скоріше гелеподібна, мені це Читати далі
Дуже приємні пластівціВони чудово підходять для шкіри, схильної до акне, подразнення та почервоніння.
Вони дуже ніжні та добре зволожують. Рекомендую їх :)