Дуже хороший продуктТонік добре поглинається, не залишає липкості та ідеально готує шкіру до подальшого догляду. При регулярному використанні шкіра виглядає більш пружною, сяючою та менш втомленою.
ТонерДуже гарний тонік, користуюся ним вже кілька місяців і мені він дуже подобається, використовую двічі на день, і його ще багато залишилося, рекомендую.
Дуже хороший продуктЯ вже знову купила ці диски. Вони дуже зволожують і заспокоюють мою шкіру. Вони прості у використанні та хорошої якості, рекомендую їх.
ДобреМені подобається цей спрей, якщо я наношу його між сироваткою та кремом, але я помітила, що коли я залишаю його на перші 10 хвилин поверх макіяжу, моя шкіра виглядає гарно, але потім вона виЧитати далі
Дуже хороший продуктТонік добре поглинається, не залишає липкості та ідеально готує шкіру до подальшого догляду. При регулярному використанні шкіра виглядає більш пружною, сяючою та менш втомленою.
ТонерДуже гарний тонік, користуюся ним вже кілька місяців і мені він дуже подобається, використовую двічі на день, і його ще багато залишилося, рекомендую.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу