Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
Класний для щоденного використанняДуже легкий гель, який не залишає відчуття липкості на шкірі, додає блиску та надає їй здорового вигляду. Мені здається, що він справді заспокоює почервоніння. Він без ароматизаторів та не вЧитати далі
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.