Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
нарешті!Я відчула полегшення, у мене чутлива, алергічна та суха шкіра... дуже мало продуктів не викликають висипань/почервоніння тощо. Але ось я тут, моя шкіра освітлена, зволожена та гідратована. ПЧитати далі
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.