Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
ПінаЯ дуже рекомендую цю пінку, вона чудово очищає. Це мій другий продукт. Він обов'язковий до використання, і після нього моє обличчя стає м'яким і гладеньким.
НайкращийЯкщо у вас ДУЖЕ жирна шкіра, як у мене, ця пінка справді очистить усе. До того ж, її довго тримається. Вона дуже густа та добре піниться. Рекомендую.
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
ПінаЯ дуже рекомендую цю пінку, вона чудово очищає. Це мій другий продукт. Він обов'язковий до використання, і після нього моє обличчя стає м'яким і гладеньким.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу