Високий рівень захисту від сонцяКрем досить хороший, легкий, добре розподіляється по обличчю, але після нанесення шкіра стає липкою та з'являється жирний блиск. На літо хотілося б чогось більш матуючого.
ДивовижноЦе, мабуть, найкращий стік-сонцезахисний крем, який я коли-небудь використовувала. Не відчувається липким, не знімає макіяж (я роблю легкий макіяж) і не залишає білого нальоту, буду купуватиЧитати далі
Щоденний SPF? Ура!!!Консистенція легка, крем не залишає жирної плівки. Він швидко вбирається, проте забезпечує достатнє зволоження для моєї комбінованої шкіри. Добре наноситься під тональний крем або BB-крем і Читати далі
Високий рівень захисту від сонцяКрем досить хороший, легкий, добре розподіляється по обличчю, але після нанесення шкіра стає липкою та з'являється жирний блиск. На літо хотілося б чогось більш матуючого.