Багатий складДуже хороший продукт. Насичений, трохи важкий, але для моєї зрілої шкіри це плюс. Він швидко поглинається та добре живить шкіру. Я використовую його ввечері, як останній крок у моєму доглядіЧитати далі
Чудові маскиЦе мої другі маски Mary & May; раніше я користувалася колагеновими. Вони супер зволожують, залишаючи моє обличчя м’яким, сяючим і свіжим. Вони чудово пахнуть.
Чудові маскиТканинові маски дуже добре лягають і комфортно тримаються на шкірі, не ковзаючи. Вони не викликають жодного подразнення, навіть на моїй чутливій шкірі, що для мене надзвичайно важливо. Я вжеЧитати далі
Я рекомендую це 🫶Ці маски такі класні 😍 Я спробувала першу сьогодні, і серйозно — зволоження відчувається одразу. Моя шкіра така м’яка та пружна, без жодного відчуття стягнутості. Я залишила її приблизно наЧитати далі
ДобреВони чистять до скрипу. Не знаю, чи всім це підійде, але мені подобається.
До цього в мене був гель, і він навіть не міг видалити сироватку після використання на ніч.
ДивовижноЦе, мабуть, найкращий стік-сонцезахисний крем, який я коли-небудь використовувала. Не відчувається липким, не знімає макіяж (я роблю легкий макіяж) і не залишає білого нальоту, буду купуватиЧитати далі
Чудовий кремКрем – 10/10! Після використання моя шкіра м’яка та оксамитова, вона не розтікається під макіяжем і чудово зволожує. Це перший крем, який я використала до останньої краплі. Обов’язково куплюЧитати далі
Багатий складДуже хороший продукт. Насичений, трохи важкий, але для моєї зрілої шкіри це плюс. Він швидко поглинається та добре живить шкіру. Я використовую його ввечері, як останній крок у моєму доглядіЧитати далі