Дуже хороший кремДуже приємний і приємно пахне. Швидко вбирається, залишаючи шкіру м'якою та зволоженою. Не подразнює, не закупорює. Гарна упаковка. Рекомендую
Дуже хороший кремДуже приємний і приємно пахне. Швидко вбирається, залишаючи шкіру м'якою та зволоженою. Не подразнює, не закупорює. Гарна упаковка. Рекомендую