Дуже добре зволожує!Коли я купувала цей продукт, я не очікувала багато чого, бо він такий недорогий. Але після використання цієї маски я була в повному захваті. Моє обличчя сяяло і виглядало неймовірно красивимЧитати далі
ПінаЯ дуже рекомендую цю пінку, вона чудово очищає. Це мій другий продукт. Він обов'язковий до використання, і після нього моє обличчя стає м'яким і гладеньким.
Дуже добре зволожує!Коли я купувала цей продукт, я не очікувала багато чого, бо він такий недорогий. Але після використання цієї маски я була в повному захваті. Моє обличчя сяяло і виглядало неймовірно красивимЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу