ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
СуперНайкраща пінка для умивання, має ніжну прозору текстуру.
Дуже економний, достатньо маленької краплини, добре піниться, легко наноситься.
Добре видаляє бруд та залишки макіяжу. Після викорисЧитати далі
Моя нова перлина в нічному доглядіВін має приємну обволікаючу консистенцію, і вранці моя шкіра помітно більш зволожена, м’яка та сяюча. Він також чудово підходить після активного дня — я використовую його одразу після відвідЧитати далі
ВершкиНасичений крем!
У мене дуже суха шкіра обличчя, тому цей крем ідеально підходить для її зволоження, він досить швидко вбирається, принаймні для мене.
Ідеально! І цей запах полуниці!По-перше, я не очікувала, що маска так добре пахне! У мене було багато масок, але ця полунична пахне неймовірно. Маска дуже добре зволожує обличчя і не залишає жирного шару. Я куплю його зноЧитати далі
Варто спробувати міні-набірМій улюблений тонік і лосьйон. Я закохалася в цю ЕМУЛЬСІЮ🤤🥰. Але я хотіла б спробувати сироватку і, на жаль, згаданий крем для очей і була здивована. 🥲