Добре заспокоюєВони надіслали мені цей продукт як подарунок-зразок, і він мені дуже сподобався. Особливо в ті дні, коли я використовувала ретинол, який я наносила раніше, і хоча це тонік, він допоміг заспоЧитати далі
Я дуже рекомендую це!Найкращий зволожувальний крем, яким я коли-небудь користувалася. Він легкий та зволожуючий, і добре підходить під макіяж. Це моя друга пляшечка.
Верхня маскаОдна з найкращих масок, якими я коли-небудь користувалася, вона ідеально сидить і не потребує підстригання
чудово зволожує і матує. Багато сутності в
ще вистачить на шию і декольте. Обов'язкЧитати далі