Це чудовий крем!Як я люблю отримувати ваші посилки: все так гарно запаковано, ціле, з подарунками - ніби пакував мій друг. Дуже дякую за чудовий сервіс!
Я б могла написати, що це моя 6 упаковка цього кремуЧитати далі
Це чудовий крем!Як я люблю отримувати ваші посилки: все так гарно запаковано, ціле, з подарунками - ніби пакував мій друг. Дуже дякую за чудовий сервіс!
Я б могла написати, що це моя 6 упаковка цього кремуЧитати далі