Крем для рук, який хочеться з'їсти!Плюси:
Аромат настільки інтенсивний, що вам захочеться з'їсти манго 🥭.
Легка консистенція.
Після нанесення не залишає слизьких рук.
Розмір і форма упаковки дуже зручні для перенесення.
МінуЧитати далі
ВершкиЦей крем найкращий з усіх, що я коли-небудь використовувала. Він чудово зволожує та довго тримається. Це моя найкраща інвестиція у здорову шкіру.
Дивовижний крем!Я в захваті від консистенції, повністю нейтрального та послідовного аромату "без ароматизаторів", ефектів, формули та бренду ;)
Це дуже приємний та легкий у нанесенні, ніжний крем, який звоЧитати далі
Чудово!На жаль, у мене немає фотографій упаковки, але ця маска чудова. Нарешті тканинна маска, яку легко розгорнути та нанести на обличчя. Аромат приємний та ніжний. Шкіра відчувається зволоженою тЧитати далі
Мега ефективнийВін приємний та ефективний, і не закупорює пори. Мене здивував розмір тюбика. Він добре наноситься під макіяж і не залишає складок. Я ним задоволена, але я віддаю перевагу густішим кремам длЧитати далі
Мені це не подобаєтьсяМені подобається ця помада. Вона більше схожа на тонований бальзам. Мої губи важко зволожити. Але цей бальзам чудово справляється. Я б сказала, що колір дуже універсальний. Але він ледь поміЧитати далі
Це чудовий крем!Як я люблю отримувати ваші посилки: все так гарно запаковано, ціле, з подарунками - ніби пакував мій друг. Дуже дякую за чудовий сервіс!
Я б могла написати, що це моя 6 упаковка цього кремуЧитати далі
Крем для рук, який хочеться з'їсти!Плюси:
Аромат настільки інтенсивний, що вам захочеться з'їсти манго 🥭.
Легка консистенція.
Після нанесення не залишає слизьких рук.
Розмір і форма упаковки дуже зручні для перенесення.
МінуЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу