я рекомендуюСироватка має приємний запах і легко розподіляється по шкірі. Досить невеликої кількості. Прекрасно доповнює щоденний догляд. Мені 27 років, у мене проблемна шкіра (почервоніння, прищі, старЧитати далі
Милий та ефектнийЛегкий очищувальний бальзам з ніжним квітковим ароматом. Його густа, масляна консистенція дозволяє наносити його безпосередньо на шкіру.
У мене чутлива шкіра, схильна до куперозу, і він не Читати далі
🥰Неймовірно хороший засіб, з першого використання відчувається насичення шкіри, також шкіра стає сяючою. Самі педи мають зручну форму, також мають ребристу поверхню, яка виконує легенький масЧитати далі
я рекомендуюСироватка має приємний запах і легко розподіляється по шкірі. Досить невеликої кількості. Прекрасно доповнює щоденний догляд. Мені 27 років, у мене проблемна шкіра (почервоніння, прищі, старЧитати далі
Милий та ефектнийЛегкий очищувальний бальзам з ніжним квітковим ароматом. Його густа, масляна консистенція дозволяє наносити його безпосередньо на шкіру.
У мене чутлива шкіра, схильна до куперозу, і він не Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу