Idealny Świetny krem, bardzo dobrze nawilża oraz regeneruje barierę hydrolipidową, jestem bardzo zadowolona. Konsystencja świetna, lekki zapach, nie uczula.
Treściwy krem pod oczyMam wrażliwą skórę w okolicy oczu, często przesuszoną od alergii. Ten krem koi i nawilża. Jest gęsty, więc niewielka ilość już wystarcza. Jestem bardzo zadowolona, bo łagodzi uczucie napięciCzytaj więcej
Idealny Świetny krem, bardzo dobrze nawilża oraz regeneruje barierę hydrolipidową, jestem bardzo zadowolona. Konsystencja świetna, lekki zapach, nie uczula.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.