Polecam Kupiłam objętość 50 ml na sprawdzenie i juz wiem, że będę zamawiać największą pojemność. Szampon pięknie pachnie, nie obciąża włosów, pieni się dość dobrze. Włosy są po nim miękkie i lśniąceCzytaj więcej
Polecam Kupiłam objętość 50 ml na sprawdzenie i juz wiem, że będę zamawiać największą pojemność. Szampon pięknie pachnie, nie obciąża włosów, pieni się dość dobrze. Włosy są po nim miękkie i lśniąceCzytaj więcej