Krem-żelPiszę recenzję na podstawie próbki, którą otrzymałam. Konsystencja jest żelowa, bardzo tłusta, o delikatnym, niebieskim kolorze, bezzapachowa. Nie podobała mi się podczas aplikacji, ale po wCzytaj więcej
Mega zmiękczający To najbardziej zmiękczający krem nawilżający jaki miałam (a wytestowalam ich maaaaase).
Buzia jest po nim uspokojona, nawilżona i niewiarygodnie miękka - taka "rozpulchniona" i aksamitna, Czytaj więcej
Warto!!To serum to mój game changer jeśli chodzi o nawilżenie i ujędrnienie skóry twarzy i szyi. Jest drogie i niestety ma mała pojemność (a nie jest bardziej wydajne od innych, większych pojemnoścCzytaj więcej
Krem-żelPiszę recenzję na podstawie próbki, którą otrzymałam. Konsystencja jest żelowa, bardzo tłusta, o delikatnym, niebieskim kolorze, bezzapachowa. Nie podobała mi się podczas aplikacji, ale po wCzytaj więcej