Jestem na TAK!Maska sprawdziła się u mnie super. Przy pierwszym użyciu nie widziałam jakiegoś efektu wow, ale po dłuższym stosowaniu widzę że skóra jest super rozświetlona i nawilżona. Zdecydowanie kupię Czytaj więcej
KremNajlepszy krem z serii kremów żelowych! Używam go w zimnych porach roku – świetnie nawilża, łagodzi i szybko się wchłania, a jednego opakowania wystarcza na ponad pół roku. To już moje drugiCzytaj więcej
PolecamŚwietnie domywa pozostałości olejku i zanieczyszczeń. Buzia jest gładka i mam poczucie ze wszystko jest pięknie zmyte.
Cały czas - za zapach, mocny i chemiczny.
Dla skóry wrażliwej :)Kupiłam ten produkt z ciekawości i od pierwszego użycia byłam mile zaskoczona. Skóra zrobiła się gładka, odświeżona i wyraźnie czystsza, bez żadnego podrażnienia. Bardzo podoba mi się, że koCzytaj więcej
FRAIJOURLekki, dobrze nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo go lubię latem, ale sprawdza się i w inne pory roku. To już moje nie pierwsze opakowanie. Z czasem redukuje przebarwienia pigmenCzytaj więcej
Przyjemnie nawilżająca piankaZdecydowanie plusem tego produktu jest jego pojemność oraz cena. Pianka nadaje się do cery z niedoskonałościami, trądzikiem hormonalnym. Nie powoduje podrażnień, nie pozostawia uczucia ściągCzytaj więcej
Dobry skład 🪴🍵Skład jest odpowiedni dla skóry tłustej i problematycznej. Używam go codziennie wieczorem. Bardzo podoba mi się również duża pojemność i szczelne zamknięcie pokrywki.
Jestem na TAK!Maska sprawdziła się u mnie super. Przy pierwszym użyciu nie widziałam jakiegoś efektu wow, ale po dłuższym stosowaniu widzę że skóra jest super rozświetlona i nawilżona. Zdecydowanie kupię Czytaj więcej