Świetna esencjaŚwietna esencja, jak wszystkie produkty z serii Harakeke tej marki. Wygodny dozownik z pompką. Zużycie jest bardzo ekonomiczne. Skóra po produkcie się świeci, miękka i delikatna w dotyku jakCzytaj więcej
Świetna emulsja Mam cerę suchą. Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i lekkiego. Emulsja jest świetna ! Doskonale nawilża, nie zapycha i nie klei się. Bardzo ładnie pachnie ! Polecam
Wspaniała pianka Jest świetna ! Zamówiłam już kolejne opakowanie . Mam cerę mieszaną, po umyciu czuję się dobrze ,nie wysusza , nie ściąga, zostawia przyjemne uczucie czystości. A w ten aromat jestem zakochaCzytaj więcej
Świetna esencjaŚwietna esencja, jak wszystkie produkty z serii Harakeke tej marki. Wygodny dozownik z pompką. Zużycie jest bardzo ekonomiczne. Skóra po produkcie się świeci, miękka i delikatna w dotyku jakCzytaj więcej
Świetna emulsja Mam cerę suchą. Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i lekkiego. Emulsja jest świetna ! Doskonale nawilża, nie zapycha i nie klei się. Bardzo ładnie pachnie ! Polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.