OkKupiłam mniejsze opakowanie na próbę (super, że sklep oferuje taką możliwość). Krem jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nawilża i nie podrażnia. Innych efektówCzytaj więcej
OkKupiłam mniejsze opakowanie na próbę (super, że sklep oferuje taką możliwość). Krem jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nawilża i nie podrażnia. Innych efektówCzytaj więcej