Bardzo przyjemneSerum sprawdza mi się rewelacyjnie. Nie ma drażniącego zapachu. Jest lekkie, a moja skóra po nim gładka i gotowa na kolejne kroki w makijażu. Mam miniaturową wersję, która idealnie sprawdziłCzytaj więcej
SerumTo już moje drugie opakowanie tego serum. Uważam, że to świetny stosunek ceny do jakości. Stosuję je codziennie rano, a moja skóra stała się bardziej promienna i jędrna.
Must-haveSerum z beta-glukanem to u nas must-have przy suchej i wrażliwej skórze. Daje porządne nawilżenie, koi i sprawia, że skóra wygląda zdrowiej, bez uczucia ciężkości.
Bardzo przyjemneSerum sprawdza mi się rewelacyjnie. Nie ma drażniącego zapachu. Jest lekkie, a moja skóra po nim gładka i gotowa na kolejne kroki w makijażu. Mam miniaturową wersję, która idealnie sprawdziłCzytaj więcej