Świetne serumMega przyjemne serum. Bardzo fajna, żelowa konsystencja która mega szybko się wchłania i nie lepi. Skóra ją wręcz “pije” :)
Twarz rano wygląda nawilżona i wypoczęta.
Super, że ma pompke, uCzytaj więcej
Świetne serumMega przyjemne serum. Bardzo fajna, żelowa konsystencja która mega szybko się wchłania i nie lepi. Skóra ją wręcz “pije” :)
Twarz rano wygląda nawilżona i wypoczęta.
Super, że ma pompke, uCzytaj więcej