Szampon z odżywką Użyłam go dopiero 2 razy, ale mogę stwierdzić, że po umyciu tym szamponem włosy wydają się nawilżone. Zobaczę czy przy dłuższym stosowaniu będzie coraz lepiej.
FajnyBardzo lubię wodne formuły w koreańskich maskach. Dobrze nawilżają włosy w dosłownie kilka sekund. Włosy są bardzo gładkie i sypkie. Łatwo się rozczesują. Maska nie obciąża włosów nałożona nCzytaj więcej
Szampon z odżywką Użyłam go dopiero 2 razy, ale mogę stwierdzić, że po umyciu tym szamponem włosy wydają się nawilżone. Zobaczę czy przy dłuższym stosowaniu będzie coraz lepiej.
FajnyBardzo lubię wodne formuły w koreańskich maskach. Dobrze nawilżają włosy w dosłownie kilka sekund. Włosy są bardzo gładkie i sypkie. Łatwo się rozczesują. Maska nie obciąża włosów nałożona nCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.