Cudo!Odżywka do włosów konsystencji gęstej, bardzo ładnie pachnie a nie każdy zapach mi pasował- ten jest idealny. Włosy po użyciu sypkie, delikatne, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznyCzytaj więcej
Cudo!Odżywka do włosów konsystencji gęstej, bardzo ładnie pachnie a nie każdy zapach mi pasował- ten jest idealny. Włosy po użyciu sypkie, delikatne, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznyCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.