Bardzo przyjemny produkt do włosów Po pierwsze fajne opakowanie - spryskiwacz działa bez zarzutu, dodatkowo zabezpieczenie on/off. Po nałożeniu włosy super się rozczesują.
Zadowalający efektBardzo mi się podoba zapach, stosuje codziennie, chociaż mam wrażenie że nie utrzymuje się jakoś szczególnie długo. Nie podrażnia skóry głowy, ogólnie kupiłabym ponownie.
Bardzo przyjemny produkt do włosów Po pierwsze fajne opakowanie - spryskiwacz działa bez zarzutu, dodatkowo zabezpieczenie on/off. Po nałożeniu włosy super się rozczesują.
Zadowalający efektBardzo mi się podoba zapach, stosuje codziennie, chociaż mam wrażenie że nie utrzymuje się jakoś szczególnie długo. Nie podrażnia skóry głowy, ogólnie kupiłabym ponownie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.