Moje odkrycie i sama przyjemność malowaniaW tuszach przeszkadza mi jeśli są ciężkie i czuję je na rzęsach. Przez to często rezygnowałam z malowania rzęs. Ten tuszto zmienił! Mogę powiedzieć, że jest moim odkryciem roku. Na rzęsach jCzytaj więcej
Fajna kredkaBardzo przyjemna i trwała kredka do oczu. Spłaszczony profil jest dla mnie nowością i musiałam się do niego przyzwyczaić, ale ogólnie dobrze się sprawdza. Trzyma się ładnie na oczach, nawet Czytaj więcej
Bardzo dobra mascaraBardzo dobra mascara! Formuła jest lekka i bardzo komfortowa w noszeniu, nie obsypuje się, a szczoteczka bardzo dobrze rozdziela rzęsy.
Niestety, mascara nie podtrzymuje podkręcenia rzęs.
Jeden z najlepszych!Ulubiony tusz! Oprócz tego, że dobrze się aplikuje i sprawia, że rzęsy są bardzo wyraziste, łatwo się go zmywa ciepłą wodą (na szczęście dla tych, które tak jak ja nie lubią przecierać oczCzytaj więcej