Płyn do demakijażu Płyn oczyszcza od makijażu dobrze,po konsystencji jest jak woda, ale szału nie ma. Może dla tego że nie przyzwyczaiłam się jeszcze do tej wodnej konsystencji
Płyn do demakijażu Płyn oczyszcza od makijażu dobrze,po konsystencji jest jak woda, ale szału nie ma. Może dla tego że nie przyzwyczaiłam się jeszcze do tej wodnej konsystencji