Płyn do demakijażu Płyn oczyszcza od makijażu dobrze,po konsystencji jest jak woda, ale szału nie ma. Może dla tego że nie przyzwyczaiłam się jeszcze do tej wodnej konsystencji
Niezawodny od latProdukt używam już od kilku lat , idealny na lato, pięknie pachnie a skóra wygląda bardzo zdrowo. Nie zapycha porów co dla mnie jest bardzo ważne❤️
Płyn do demakijażu Płyn oczyszcza od makijażu dobrze,po konsystencji jest jak woda, ale szału nie ma. Może dla tego że nie przyzwyczaiłam się jeszcze do tej wodnej konsystencji