PolecajkaSkóra po umyciu jest nawilżona, lekko napięta ale to na plus, widać, że zaskórniki się zmniejszają, uważam że jest delikatna, serdecznie polecam
PolecajkaSkóra po umyciu jest nawilżona, lekko napięta ale to na plus, widać, że zaskórniki się zmniejszają, uważam że jest delikatna, serdecznie polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.