Nie jest to zły środek czyszczący, ale trochę wysusza skóręNie jest to zły środek czyszczący, ale trochę mnie wysusza i skóra po nim pozostaje trochę łuszcząca. Ale ogólnie jest to świetny produkt dla skóry skłonnej do trądziku, a lista składników jCzytaj więcej
PolecajkaSkóra po umyciu jest nawilżona, lekko napięta ale to na plus, widać, że zaskórniki się zmniejszają, uważam że jest delikatna, serdecznie polecam
SuperNajlepsza pianka do mycia, ma delikatną, transparentną konsystencję.
Bardzo wydajna, wystarczy odrobina, dobrze się pieni, łatwa w aplikacji.
Dobrze usuwa brud i resztki makijażu. Po użyciu Czytaj więcej
Pianka Pianka oczyszczająca z ostropestu plamistego delikatnie oczyszcza skórę, nie powodując uczucia suchości.
Skutecznie usuwa makijaż i sebum, rozświetla skórę i dodaje jej blasku. Po użyciu twaCzytaj więcej
Przyjemnie nawilżająca piankaZdecydowanie plusem tego produktu jest jego pojemność oraz cena. Pianka nadaje się do cery z niedoskonałościami, trądzikiem hormonalnym. Nie powoduje podrażnień, nie pozostawia uczucia ściągCzytaj więcej
Doskonały skład 🌿
Trzeba nakładać i tworzyć pianę samemu, pianki nie jeść w środku. Wewnątrz ten produkt ma glinianą konsystencję. Pachnie też jak glina z ziołami.
➕ Bardzo dobry skład idealny do skóry tłustCzytaj więcej
sigma🔥🔥Jak umyjesz twarz tym cudeńkiem to będzie taki gładki 😻 bardzo polecam dla osób z każdą cera wsumie, ja mam z trądzikiem obecnie i nie podrażnia mi cery 💜
Nie jest to zły środek czyszczący, ale trochę wysusza skóręNie jest to zły środek czyszczący, ale trochę mnie wysusza i skóra po nim pozostaje trochę łuszcząca. Ale ogólnie jest to świetny produkt dla skóry skłonnej do trądziku, a lista składników jCzytaj więcej
PolecajkaSkóra po umyciu jest nawilżona, lekko napięta ale to na plus, widać, że zaskórniki się zmniejszają, uważam że jest delikatna, serdecznie polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.