KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Jest super! Esencja zastępuje mi krem, konsystencja jest żelowa, szybko się wchłania, skóra pozostaje miękka i nawilżona, podoba mi się świeży zapach typowy dla olejków herbacianych 🥰 super nadaje się Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.